Počasí!
Adminka:

KATA NAKYAMA

REKLAMY JENOM SEM! ŽÁDOSTI O HLÁSKY SEM!
KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM!!!!
ZANECH PO SOBĚ PROSÍM KOMENTÁŘ

AKTUÁLNĚ

Povídka "Pretty Woman" druhá část
Povídka "Strom Sakura" jednorázovka
Kapitolová povídka "C.S.I Kriminálka Konoha" DÍL 3
Konoha High School chapter 7
pages 22,23 and 24
--------------------------------------------------

Můj May Fun Club-zapiš se taky! -ZÁPIS ZDE-
-------------------------------------------

Time:


Translate my page into your language!
- - - - - -

On-line filmy

Ponyo

27. ledna 2010 v 19:46 | Kata

SHLÉDNI ONLINE

Porco Rosso

27. ledna 2010 v 19:41 | Kata
porco_rosso002.jpg porco rosso image by mnorhelmi_razali
Porco Rosso (紅の豚, Kurenai no buta) je japonský animovaný film (anime), který režíroval Hajao Mijazaki v produkci studia Ghibli. Film vychází z Mijazakiho mangy Hikótei džidai (Věk hydroplánů) a vyšel 18. července 1992. Příběh vypráví o meziválečných dobrodružstvích italského letce z první světové války Marca, který se za nevyjasněných okolností proměnil v prase, v Adriatickém moři.
Název Porco Rosso není oficiální (film ještě nebyl v Česku distribuován), jde o název zvolený amatérskými českými překladateli titulků - poněvadž jde však o jediný český překlad, v českém prostředí se poměrně rozšířil. Film se stejně jmenuje i v angličtině, v italštině Porco Rosso znamená Rudé prase, tak se hlavní hrdina Marc Paggot po své proměně pojmenoval. Rudé prase znamená i japonský název Kurenai no buta.


SHLÉDNI ONLINE

Naušika z větrného údolí

24. ledna 2010 v 17:34 | Kata

Film starší než Mononoke Hime! (1984)

Naušika z Větrného údolí (japonsky 風の谷のナウシカ, Kaze no tani no Naušika) je japonský komiks (manga) a také animovaný film (anime). Autorem mangy i anime je japonský spisovatel, ilustrátor a režisér Hajao Mijazaki. Manga vznikala postupně mezi léty 1982 a 1994, anime v produkci studia Topcraft bylo uvedeno 11. března 1984. Obě environmentalistická díla vyprávějí v kulisách boje princezny Naušiky za svůj malý stát Větrné údolí a o konfliktu člověka a přírody na Zemi daleké budoucnosti.

Film

Film byl krátce zakázán v Německu a východní Evropě kvůli svému znepokojujícímu představení ekologické krize; naopak byl prezentován ekologickou organizací WWF. O řadu let později na film tematicky Mijazaki navázal snímkem Princezna Mononoke.
Název Naušika z Větrného údolí není oficiální (film ještě nebyl v Česku distribuován), jde o název zvolený amatérskými českými překladateli titulků - poněvadž jde však o jediný český překlad, v českém prostředí se poměrně rozšířil. Film je známý i pod svým anglickým názvem Nausicaä of the Valley of the Winds.
Velmi podstatně pozměněná verze byla v 80. letech distribuována v USA pod názvem Warriors of the Wind v nekvalitním anglickém dabingu. Ve snaze proměnit film v akční podívanou, provedl distributor několik nešetrných zásahů. Více než 30 minut filmu (převážně ekologické téma) bylo vystřiženo, a dialogy byly upraveny, takže hlubší myšlenkové poselství se téměř vytratilo. Většina postav byla přejmenována (z Naušiky se stala princezna Zandra) a pro větší zmatení byl na přebalu videokazety zcela nesouvisející obrázek skupiny jedoucí na písečném červu. Mijazaki (stejně jako většina fanoušků filmu) byl rozčarován. Studio Ghibli požádalo fanoušky, aby zapomněli, že tato verze kdy existovala a poté zavedlo politiku striktního zákazu jakýchkoliv úprav nad rámec věrného překladu a dabingu. V roce 2005 vydal Disney nesestříhaný film pod původním názvem v novém dabingu na DVD.

Obsazení

Dabéři originálního dabingu:

KE SHLÉDNUTÍ ONLINE

VIDEO SE NACHÁZÍ V POLOVINĚ STRÁNKY

Memoirs of Geisha

13. listopadu 2009 v 16:04 | Kata
Gejša
Devítiletá Chiyo je jednoho večera násilně odtržena i se svou sestrou od rodičů a prodána do domu gejš, aby se i z nich jednou staly elegantní společnice.
Hned na místě je majitelka domu rozdělí - vezme k sobě pouze Chiyo. Holčička v domě poznává svou vrstevnici Pumpkin (Dýně), se kterou se brzy spřátelí. Ovšem najde zde i svou budoucí úhlavní nepřítelkyni - hlavní gejšu Hatsumomo, která přes malou Chiyo intrikaří proti slavné gejše jménem Mameha (taktéž obyvatelce jejich domu). Závidí jí totiž, že má svého danna (stálého klienta - patrona) a ten ji zahrnuje drahými dary (především kimony). Kdežto Hatsumomo podlehla svým citům a schází se se svým chudým milencem.
Chiyo i Pumpkin chodí do školy pro gejši, kde se učí umění tance, hry na hudební nástroj a inteligentní konverzace. Chiyo se po nějaké době konečně sejde se svou sestrou a domluví se na útěku. Nepodaří se jí však přijít včas a sestra uteče bez ní. Chiyo je potrestána tím, že je jí upřena možnost být gejša.
Jednoho dne se ve městě setkává s okouzlujícím mužem v doprovodu gejš, který je dojat dívkou se smutnýma modrýma očima (symbol vody se ve filmu hodně projevuje) a koupí ji třešňovou tříšť. Chiyo se na něj konečně usměje, nabarví si červenou tříští rty a řekne: "Teď jsem taky gejša." Muž se na ní usměje a dá ji v kapesníku peníze na jídlo. Chiyo jde do kostela a obětuje mince pro své přání: setkat se znovu s tímto mužem. Jeho kapesníček si nechá na památku.
Dívka dospěje a je svědkem prvního debutu (první návštěva společnosti) Pumpkin. Jednoho dne přichází do domu Mameha, která zde už nebydlela s tím, že si chce Chiyo vzít pod ochranná křídla a vychovat z ní gejšu. To se jí opravdu povede a Chiyo pod pseudonymem Sayuri okouzlí každého muže v okolí. V srdci má ale stále toho jednoho, na kterého od té doby nezapomněla.
Shodou okolností doprovází do společnosti společně s Mamehou právě jeho (ředitele) a jeho přítele Nobu-sana, který gejšami opovrhuje. Inteligentní a krásná Sayuri si ovšem získá i jeho srdce.Sayuri je nucena svou lásku k předsedovi tajit a dělat společnost Nobu-sanovi. Během této doby musí čelit i intrikám Hatsumomo, která stárne a není schopna smířit se s tím, že je Sayuri uspěšnější.
Když Mameha přišla s prosbou vychovat z Chiyo gejšu, vsadila se s majitelkou domu, že její mezuage (panenství) bude prodáno dráž, než mezuage kterékoliv jiné gejši. A toto se jí opravdu povede. Sayuri se stává nejobdivovanější a nejslavnější gejšou. Majitelka domu ji adoptuje, čímž se Sayuri stává dědičkou domu. Do dění však zasahuje druhá světová válka.
ředitel a Nobu-san pošlou Chiyo do hor, aby byla v bezpečí. Po pár letech se znovu setkává s Nobu-sanem, který za ni přijde s nabídkou. Má se stát znovu gejšou a dělat společnost při uzavírání kontraktu s americkými investory. Chiyo, která cítí vděčnost za záchranu života, svoji účast přislíbí. Přemluví také Mamehu a Pumpkin. Elegantní gejši Američany okouzlí, ale ti si pletou pojmy s dojmy. Pod pojmem gejša si představují prostitutku, což jim Chiyo brzy vyvrátí. Nobu-san na ni žárlí a v tu chvíli dostane Chiyo nápad, jak to udělat, aby si jí už nevážil. Domluví se s Pumpkin, aby Nobu-sana přivedla na domluvené místo. Chiyo si tam pozvala jednoho z Američanů, aby ji Nobu-san nachytal přímo v jeho náručí. Pak se otevřou dveře - vstoupí Pumkin a ............. na to se už musíte podívat :D
ke stažení:

Shi Mian Mai Fu

13. listopadu 2009 v 15:39 | Kata
Originální název: Shi Mian Mai Fu
Anglický název: House of Flying Daggers
Český název: Klan létajících dýk

Režije: Zhang Yimou
Choreografie: Ching Siu- Tung
Rok výroby: 2004
Hrají: Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Zhang Ziyi, a další

Dojem: Zprvu máte pocit naprosté dokonalosti, působí to taprosto úžasně, hlavně scény z pavilonu, kde Mai předvádí své taneční schopnosti. Nemůžete ani věřit, že slepá dívka zvládne to co se ve filmu děje. Přechází to do bojové části a v té to zůstává prakticky po celý film. Tento film je natáčený v krásném prostředí a je doplněn přenádhernými soundtracky.

O čem film je?:
S tímto filmem se dostáváme na konec dynastie Tang v níž má tamní vláda problémy se skupinou bojovníků, kteří se nazývají ,,Klan létajících dýk" a jejich poslání je brát bohatým a dávat chudým. Vláda oslovila elitní strážce zákona Lea (Andy Lau) a Jina (Takeshi Kaneshiro), kteří po celé tři měsíce byli hnáni úkolem najít a zabít jejich hlavního vůdce, ale hned, jak takto učinili, klan obnovil nejvyšší místo vůdce do ruhého dne, aniž by jim to jakkoliv ublížilo. Vládní činitele to příliš nepotěšilo a tak zadali úkol znovu, tentokrát s určitým časovým omezením a to po dobu deseti dní. V této chvíli se ovšem naskytla jako zpása, první stopa, která zavedla vyšetřovatele do místního nevěstince s romantickým názvem ,,Pivoňkový pavilon", kde má podle všech informací pracovat slepá dívka Xiao Mei (Zhang Ziyi), kerá by mohla být členkou hledaného klanu.

Jin se tedy v přestrojení za štamgasta vydává do tohoto podniku a Leo následně přiběhne s policejní jednotkou a když se Jin pokusí Xiao Mei naoko znásilnit, oba vsadí do vězení. Xiao Mei je možná slepá, ale není hloupá, takže si před Leem hraje i na němou. Existuje jediné řešení - Nechat Jina s Xiao Mei utéct a doufat, že ho zavede až ke klanu.

Rozjíždí se velká přetvářka Mei s Jinem se snaží utéct před vojáky, kteří je neustále pronásledují, Mei bojuje velmi udatně a prozrazuje své umění klanu v házení dýk a Jin zase na oko vraždí své muže, vše je perfektně secvičené až do doby, kdy oba uprchlíky napadá policie jiného velení, které o Jinovi v přestrojení neví a strhne se bitva, při které je Jin zraněn. Mei ho samozřejmě ošetří a vzniká mezi nimi mírné pouto. Jin se z Mei neustále snaží dostat nějaké informace, ale nedaří se...až později, kdy se oba ocitají v dalším ohrožení života, při obrovské přesile...Zjeví se členové Létajících dýk a oba zachrání. Jin se konečně dostává přímo do středu dění protivníků, jeho nadšení brzy překoná porážka. Jeho kapitán Leo je prozrazen a spolu se tak stávají takřka mrtvými. Něco je ale jinak...

zatím jsem to našla pouze ke stažení:

Boku wa Imouto ni Koi wo Suru

13. listopadu 2009 v 15:30 | Kata
Název anime - japonsky: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru
Název anime - anglicky: I Love My Younger Sister
Počet epizod: 1 OVA
Režisér: Kotomi Aoki
Rok vydání: 2005
Žánr: drama, ecchi, incest(laska mezi sourozenci), romance, školní
Dnes v noci se dopouštíme tabu ..... Yori je od mládí zamilovaný do své mladší sestřičky a dvojčete Iku. Ta ovšem nic netuší, protože Yori se jí vyhýbá a bývá na ní dost příkrý, jen aby zamaskoval že ji miluje a myslí si že jí Yori nesnáší. Jednou v noci se však Iku probudí, protože ucítí dotyk cizích rtů na těch svých. Je to její bratr co jí právě líbá. Poví jí, že jí miluje a i když ví, že je to špatné, je pro něj Iku jediná dívka na světě. Ta se slzami v očích řekne, že jsou sourozenci, a že tohle nemůže udělat. Pak, když ale vidí výraz ve tváři svého bratra, nahne se k němu a chce ho políbit. Jenže v tu chvíli akorát dorazí domu jejich rodiče.Iku se zpočátku lásce brání, ale postupem času si uvědomí, že to co doopravdy cítí ke svému bratrovi není jen sourozenecké pouto. Jenže láska mezi sourozenci je tabu. Yori se rozhodne odejít na školu do jiného města, aby ho tolik netrápila láska k Iku. A ta ač se snaží, nedokáže ho přesvědčit aby zůstal. Yori odjíždí a nechává Iku štěňátko, které pojmenovala Yori aby jí tolik nechyběl, a lísteček se vzkazem aby neplakala, že ho může jezdit navštěvovat.

online zde
Doručovací služba slečny Kiki

13. listopadu 2009 v 14:56 | Kata

ke shlédnutí online ZDE
nebo CZ titulky ke stažení tady

Titanic

12. listopadu 2009 v 15:58 | Kata
nemůžu za to,ten film zbožňuju!!!!!!!
Drama / Romantický
USA, 1997, 187 min
Titanic Byl obrovský a luxusní. Lidé o něm ve své pýše říkali, že je nepotopitelný. Když vyplouval Titanic na svou první plavbu, byli na jeho palubě také chudý Jack a bohatá Rose. On vyhrál lístek v pokeru, ona měla pronajato jedno z nejluxusnějších apartmá. Prožili spolu nejkrásnější chvíle života a slíbili si, že už se nikdy nerozejdou - až do oné osudné noci, kdy pýcha lidstva narazila v Severním moři do ledovce, který Titanic neúprosně poslal ke dnu. Krásná romance se změnila ve zběsilý a tragický boj o záchranu. Kolik jim zbývá? Hodina, možná dvě


SHLÉDNI TADY!!

oficiální písen (♥)

kdyby nešlo:

Zámek v Oblacích

9. listopadu 2009 v 15:53 | Kata
Hrají:Ryunosuke Kamiki, Takuya Kimura, Chieko Baisho, Akihiro Miwa, Tatsuya Gashuin
Režie:Hayao Miyazaki
Délka:119 minut
Kategorie:Animovaný, Sci-fi / fantasy, Romantický
Rok:2004
Scénář:Hayao Miyazaki
Kamera:Atsushi Okui
Předloha:Diana Wynne Jones (novela)
Střih:Takeshi Seyama
Hudba:Joe Hisaishi
Země:Japonsko
Obraz:1,85:1 - barevný
Zvuk:DD 5.1 Japonsky, česky titulky české

Popis:Mladá dívka Sophie, co by ošklivé káčátko se zlatým srdcem se na počátku příběhu stává obětí magie zlomyslné čarodejnice, která ji přemění na stařenu. Sophiinou jedinou nadějí se zdá být vyhledat mladého čaroděje Howla, jehož zázračný dům na muřích nohách obchází po vrcholcích hor nad městem. Když se jí to s nemalým vypětím podaří, začne zde pracovat jako uklízečka a domácí. Pomalu objevuje taje a záhady, které Howlův chodící dům skrývá. Jak se ale postupně rozvíjí klubko záhad okolo Howla, Sophie je vtažena do jeho světa a začíná chápat kým je. Do pohledného mladého čaroděje se zamiluje a její skálopevná láska bude postavena před zkoušku, ze které nikdo nemusí vyváznout živ a zdráv.

CZ dabing:

Gedo Senki-Příběhy ze Zeměmoří

31. října 2009 v 23:12 | Kata

SHLÉDNOUT

Cat Returns

31. října 2009 v 23:08 | Kata

SHLÉDNOUT

Cesta do fantazie

6. září 2009 v 12:50 | Kata
další japan film
Arigato mému SB Sakura Miyoko,díky které tu máte Mononoke Hime i tento filmík

TADY

Mononoke Hime-Princezna Mononoke

6. září 2009 v 12:45 | Kata
Tady ji máte

TADY

pÁ PÁ
 
 

Reklama
-------------------------------------------ARIGATO ZA NÁVŠTĚVU--------------------------------
A ještě malé upozornění
Můj vzor:
Shop pro Otaku:


Visitors:

free counters